NOVÁ FORMA RADOSTI Z JAZDY.

ELEKTRICKÉ BMW I3 S DOJAZDOM AŽ 330 KM.

Máločo nás fascinuje tak, ako aura novej éry. Tam, kde bol donedávna hluk motora, je teraz takmer tichý výkon. BMW i3 je prvý automobil, vyvinutý výlučne pre elektrickú jazdu. Vo verzii (94 Ah) potrebuje iba 12,5 kWh/100 km. To zodpovedá úžasne nízkym nákladom iba 3,50 € na 100 km, pri jazde takmer bez hluku, bez nepríjemných pachov a v úplnej pohode.

V BMW i priniesla táto zmena zmýšľania novú éru, v ktorej po prvýkrát vyvíjame vozidlá už od samotného základu s dôrazom na udržateľnú mobilitu. V tomto kontexte je BMW i3 viac než len automobil. Je to dôkaz, že sa zodpovednosť a radosť z jazdy môžu navzájom perfektne dopĺňať. Je to príklad hodný nasledovania. Je to zážitok z novej formy radosti z jazdy.

CIEĽ V DOSAHU. S VEĽKOU REZERVOU ENERGIE.

Ideál každodenného využitia – dojazd a nabíjanie BMW i3.

BMW i3 je teraz k dispozícii aj vo variante s dlhším dojazdom vďaka kapacite batérie až 94 Ah. Zatiaľ čo BMW i3 (60 Ah) ponúka dojazd do 190 km podľa cyklu NEDC, BMW i3 (94 Ah) vám umožní dosiahnuť podľa tohto cyklu ciele vzdialené až do 300 km (do 200 km v bežnej prevádzke). 

Ak je to potrebné, voliteľným zariadením Range Extender dokážete Vašu radosť z jazdy ešte predĺžiť.


Dojazd verzie BMW i3 94 Ah v bežnej premávke

Tepelné čerpadlo: mení vzduch na dojazd

Elektrické vozidlá sa musia vykurovať elektricky, keďže nemajú spaľovací motor, ktorý na vykurovanie použije generované zvyškové teplo. To môže negatívne ovplyvniť dojazd. Preto sme vyvinuli inovatívny systém tepelného čerpadla, ktoré nielen príjemne vyhreje interiér BMW i3, ale využije energiu z okolitého vzduchu aj na predĺženie dojazdu. Doplnkové tepelné čerpadlo sa aktivuje automaticky a dosahuje o 50 % vyššiu energetickú účinnosť než konvenčný systém kúrenia, pričom však zároveň poskytuje tú istú mieru komfortu. V závislosti od vonkajšej teploty je vďaka nemu možné predĺžiť dojazd až o 30%.

Jazdné režimy: Efektivita na ceste k cieľu

BMW i3 vám dáva do rúk kontrolu aj nad predĺžením dojazdu. Pri štandardnom jazdnom režime COMFORT má dojazd hodnotu do 200 km. Stačí však Ovládačom jazdného zážitku zvoliť režim ECO PRO alebo ECO PRO+ a váš dojazd sa efektívne predĺži.

Aplikácia BMW i Remote: vždy v spojení s vaším BMW i3

Moderná éra elektrickej mobility otvára dvere novým možnostiam, vrátane takých, o ktorý sme donedávna ani nesnívali. Aplikácia BMW i Remote vám umožní ovládať vaše BMW i3 na diaľku pomocou smartfónu alebo hodiniek smartwatch. Kedykoľvek si tak môžete overiť stav nabitia batérie a aktuálny elektrický dojazd. Ak je vaše BMW i3 práve pripojené k nabíjacej stanici, môžete na diaľku sledovať priebeh nabíjania. Môžete si vopred zvoliť čas odjazdu, ku ktorému má byť vaše BMW i3 plne nabité, s kabínou vykúrenou alebo vychladenou na správnu teplotu. A ak si to želáte, aplikácia dokáže aj zhodnotiť efektivitu vášho jazdného štýlu.

Dynamické zobrazenie dojazdu: s poctivosťou zájdete najďalej

Zobrazenie dojazdu bolo pre potreby BMW i3 špecificky vyvinuté tak, aby ste kedykoľvek mali k dispozícii informáciu o tom, ako ďaleko ešte zájdete – s absolútnou spoľahlivosťou. Možno sa to zdá byť jednoduché, ale dojazd ovplyvňuje množstvo rozličných faktorov, pre ktorých spracovanie je potrebný sofistikovaný softvér. Musí byť schopný započítať aj údaje o osobnom jazdnom štýle, topografický profil trasy, vonkajšiu teplotu, zvolený jazdný režim, plánovanú trasu a použitie systémov kúrenia alebo klimatizácie – a to všetko v zlomku sekundy. Výsledkom je dynamický indikátor dojazdu, ktorý je nielen extrémne presný, ale vám tiež umožní jednoduchšie pochopiť konkrétny dopad jednotlivých faktorov, ovplyvňujúcich dojazd.

Nabíjanie doma.

Elektrizujúci zážitok z jazdy sa začína už pri nabíjaní. Keď sa zásoby energie v batérii vášho BMW i3 znížia, môžete ho pohodlne nabiť aj priamo doma. Stačí ho pripojiť do konvenčnej 230V domácej siete pomocou štandardne dodávaného kábla. Takto sa batéria naplní na 80 % svojej maximálnej kapacity za menej než 10 hodín.

Ešte rýchlejšie a komfortnejšie je domáce nabíjanie pomocou zariadení BMW i Wallbox, ktoré vám ochotne nainštalujeme a nastavíme. Podľa toho, pre ktorú verziu sa rozhodnete, budete môcť nabiť svoje BMW i3 na 80 % kapacity aj za menej než tri hodiny. Toto je možné vďaka extrémne vysokému nabíjaciemu výkonu až 11 kW so zariadením BMW i Wallbox Pro pre BMW i3 (94 Ah).

Takáto domáca nabíjacia stanica vám umožní využiť aj vaše vlastné zdroje ekologickej energie, napríklad zo solárnych panelov – pre rýchle nabíjanie a ešte výraznejšiu udržateľnosť. *
 

AKTUÁLNA Ponuka.

BMW i3 94Ah

Akciová cena:
41 186 €
Cenníková cena:
48 200 €
Cenové zvýhodnenie:
7 014 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
nové vozidlo
Palivo:
Elektrický
Objem:
Výkon:
125 kW (170 PS)
Najazdené:
0 km
Karoséria:
Viac informácií o vozidle

BMW i3s 94Ah

Akciová cena:
43 360 €
Cenníková cena:
50 948 €
Cenové zvýhodnenie:
7 588 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
nové vozidlo
Palivo:
Elektrický
Objem:
Výkon:
135 kW (184 PS)
Najazdené:
0 km
Karoséria:
Viac informácií o vozidle

BMW i3 94Ah REX

Akciová cena:
44 100 €
Cenníková cena:
52 179 €
Cenové zvýhodnenie:
8 079 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
nové vozidlo
Palivo:
Elektrický
Objem:
Výkon:
125 kW (170 PS)
Najazdené:
0 km
Karoséria:
Viac informácií o vozidle
Predvádzacie

BMW i3s 94Ah

Akciová cena:
45 986 €
Cenníková cena:
55 567 €
Cenové zvýhodnenie:
9 581 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
4/2018
Palivo:
Elektrický
Objem:
Výkon:
135 kW (184 PS)
Najazdené:
8 000 km
Karoséria:
Viac informácií o vozidle
Predvádzacie

BMW i8 Roadster

Akciová cena:
149 000 €
Cenníková cena:
178 695 €
Cenové zvýhodnenie:
29 695 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
9/2018
Palivo:
Elektrický
Objem:
1499 cm3
Výkon:
275 kW (374 PS)
Najazdené:
12 100 km
Karoséria:
Viac informácií o vozidle
<<<1>>>
Počet záznamov: 5

BMW i3 94 Ah (with Range Extender)

Akciová cena:
35 640 €
Cenníková cena:
55 918 €
Cenové zvýhodnenie:
20 278 €
Základné údaje
Prvá registrácia:
2/2017
Palivo:
Hybrid
Objem:
Výkon:
125 kW (170 PS)
Najazdené:
10 843 km
Karoséria:
Hatchback
Viac informácií o vozidle
<<<1>>>
Počet záznamov: 1

Nechajte si vypracovať svoju osobnú konfiguraciu

Dávid Mihalík
Predajca BMW i

Tel.: +421- 908 428 331
Email: mihalik@md-bavaria.sk


Odoslať online správu
 

 

Testovacia jazda.

Osobné údaje:

Správa:

* Povinné údaje
Môj súhlas s marketingovou komunikáciou
Súhlasím s tým, aby MD-Bavaria Žilina, s.r.o. (Bytčická 82 010 01 Žilina) spracovával a používal moje poskytnuté osobné údaje (napr. kontaktné a osobné údaje, ako sú dátum narodenia a typ vodičského preukazu, záľuby a záujmy) na starostlivosť o zákazníka a na vybranú komunikáciu informácií o produktoch a službách Skupiny BMW ako aj na prieskum trhu. MD-Bavaria Žilina, s.r.o. môže tieto údaje prenášať aj dcérskym spoločnostiam, ako aj zmluvným partnerom, ktorý môžu používať moje údaje a kontaktovať ma na vyššie uvedené účely. Uvedené dcérske spoločnosti si môžu vzájomne poskytovať aktualizácie.

Uprednostnený kontaktný kanál

Súhlasím s tým, aby sa osobné údaje používali na vytváranie individuálneho profilu zákazníka s využitím štatistického postupu. Vďaka tomuto profilu budem dostávať marketingovú komunikáciu s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný, napr. personalizované ponuky od spoločnosti BMW Slovenská republika s.r.o. a určitých dcérskych spoločností, ako aj určitých zmluvných partnerov a dielní (mnou uprednostňovaný predajca, partneri mojich nákupov automobilov, servisné alebo konzultačné návštevy alebo môj regionálny partner). Tiež súhlasím s tým, aby na vyššie uvedené účely BMW Slovenská republika s.r.o. prenášala zákaznícky profil určitým dcérskym spoločnostiam a mojim zmluvným partnerom a dielňam a aby ma tieto spoločnosti oslovovali s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný. Tam, kde budú k dispozícii, môžu byť nasledujúce údaje, ktoré som poskytol alebo ktoré boli vygenerované na základe môjho používania produktov alebo služieb spoločnosti BMW Slovenská republika s.r.o., určitých dcérskych spoločností a zmluvných partnerov a dielní, použité v rámci vytvárania profilu: kontaktné údaje (ako napr. meno, adresa, e-mailová adresa); doplnkové informácie/preferencie (ako napr. uprednostnený predajca, záľuby); identifikačné údaje (ako napr. číslo zákazníka, číslo zmluvy); história zákazníka (ako napr. prijatie ponúk, údaje o kúpe vozidla, informácie o predajcovi); údaje o vozidle (ako napr. údaje o používaní z aplikácie BMW Connected: najazdené kilometre, dojazd); údaje z aplikácie/domovskej stránky/sociálnych médií (ako napr. údaje o používaní z online kont myBMW alebo myMINI). Úplný zoznam údajov týchto kategórií je uvedený tu.

Žiadosti o zmenu týkajúce sa vyhlásenia súhlasu a právo na odvolanie. more-info

Svoje predložené vyhlásenia o súhlase môžem kedykoľvek odvolať, s účinnosťou do budúcnosti. Po úplnom odvolaní sa môj profil zákazníka už nebude spracúvať a už nebudem dostávať marketingovú komunikáciu. Prostredníctvom nasledujúcich uvedených komunikačných kanálov mám okrem toho možnosť požiadať o informácie o mojich údajoch uložených u MD-Bavaria Žilina, s.r.o. / v BMW Slovenská republika s.r.o. ako aj o opravu, vymazanie alebo zablokovanie svojich osobných údajov. Ďalšie údaje týkajúce sa spracúvania mojich osobných údajov a mojich práv sú k dispozícii v zásadách ochrany osobných údajov uvedených na nasledovnej adrese.

Kontakt +421 41 507 2821, odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Kontakt Služby zákazníkom BMW, 0850 26 98 35, zakaznicky.servis.sk@bmw.com, odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať ohľadom dojednania termínu.
Vyplnením nepovinných údajov nám pomôžete pripraviť si pre Vás najlepšie riešenie.