en

VYJADRITE SILU.

M Performance diely

Z MOTORISTICKÉHO ŠPORTU NA Cestu.

S komponentami a produktami BMW M Performance budete cítiť DNA motoristického športu značky BMW v každom okamihu aj mimo závodného okruhu. Exkluzívne materiály a prvotriedna kvalita nezaručujú len vizuálnu dokonalosť, ale aj perfektnú dynamiku. Zažite atletický individualizmus v tej najdokonalejšej forme.

BMW M2 Competition

Extrovertný športový charakter: BMW M2 Competition netají svoje ambície a prezentuje sa konkurentom v tej najlepšej forme. Ukazuje výnimočný výkon, konzistentnú precíznosť a maximálnu agilitu. V kombinácii s M Performance dielmi zosobňuje všetko, čo definuje vozidlo s označením M.

BMW X2 / X3 / X4 

Extrovertný. Výrazný. Atletický. Vozidlá rodiny X zjednocujú váš životný štýl s výkonom. V kombinácii s tu zobrazenými BMW M Performance dielmi, pozdvihnú modely X2, X3 a X4 radosť z jazdy na úplne novú úroveň.

BMW M5

BMW M5 predstavuje od svojho počiatku maximálne jazdné výkony a fascinujúcu dynamiku. BMW M Performance diely sú precízne prispôsobené tomuto vysoko výkonnému profilu a zaručujú maximálnu možnú individuálnu radosť z jazdy.

Bmw radu 5 sedan

BMW radu 5 v sebe kombinuje to najlepšie zo sveta biznisu a športu. Najmodernejšia digitálna komunikačná technológia, klasický dynamický pocit z jazdy a výrazný dizajn – BMW M Performance diely to všetko posúvajú na úplne novú úroveň.


VÝKON VYCHÁDZA Z DOKONALOSTI.

To najlepšie pre aerodynamiku, pohon a podvozok.

BMW M Performance predné aerodynamické prvky, karbónové.

Dizajn, ktorý inšpiruje. 100-percentné karbónové predné aerodynamické prvky charakteristickým spôsobom zvýrazňujú dynamický, exkluzívny vzhľad vozidla. Ručné vyrábané, nekompromisná kvalita a aerodynamická optimalizácia vášho BMW.

BMW M Performance rozšírenie bočného prahu.

Výkonné a expresívne: Rozšírenia bočných prahov dodávajú bočnej línii vozidla výrazný atletický akcent. Nízka hmotnosť, extrémna odolnosť a perfektný vzhľad, ktorý imponuje. Dostupné v čiernej matnej farbe, ale môžu byť nalakované aj vo farbe vozidla.

BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Správne sa nalaďte s najmodernejšou konštrukciou. Kryty vonkajších spätných zrkadiel sú vyrobené zo 100-percentného karbónu zložitým postupom ručnej výroby. Ich dynamický, prémiový dizajn okamžite deklaruje: Individualita má prednosť.

BMW M Performance zadný difúzor, karbónový.

Karbónový zadný difúzor: 100% ručná výroba. 100% športový charakter. 100% pútač pohľadov. High-tech zadný difúzor vytvára ešte dynamickejší vzhľad a muskulárny vzhľad vozidla robí ešte pôsobivejším.

BMW M Performance výfukový systém.

Symfónia ulice: Výfukový systém sa dá použiť v dvoch rôznych režimoch: Športový režim výrazne zintenzívňuje charakteristický 6-valcový zvuk – je však schválený aj pre prevádzku na verejných komunikáciách. Režim pretekárskeho okruhu je zas určený výlučne na použitie na pretekárskom okruhu a poskytuje extrémne emocionálny zvuk.

BMW M Performance systém tlmiča výfuku.

Pre impresívny športový zvuk – vo vozidle aj mimo neho. Tlmič výfuku je vyrobený celý z titánu.

BMW M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte viac dynamickejšej elegancie a atletickejší vzhľad: Zadný spojler zvýrazňuje jedinečný vzhľad vozidla a zabezpečuje optimalizované aerodynamické hodnoty. Je vyrobený zo 100-percentného karbónu zložitým procesom ručnej výroby.

BMW M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte výraznejší: Karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Spolu s ostatnými aerodynamickými komponentami BMW M Performance zaručuje optimalizovanú aerodynamiku a ešte atletickejšie jazdné vlastnosti.

BMW M Performance Black Line zadné svetlá.

Zatmavené BMW M Performance Black Line zadné svetlá dodávajú vozidlu nezameniteľný športový vzhľad.

BMW M Performance športový podvozok.

Optimálne navzájom nastavené tlmiče, pružiny a stabilizátory spĺňajú všetky kritériá vhodnosti na závodný okruh – až na hranicu možností.

BMW M Performance brzdový systém.

Optimálny brzdný výkon a vizuálna odlišnosť: V spojení s perforovanými a drážkovanými brzdovými kotúčmi zabezpečuje hliníkový brzdový strmeň excelentnú ovládateľnosť a brzdný výkon – dokonca aj v daždi.

BMW M Performance kryt motora, karbónový.

M Performance kryt motora dodáva vášmu BMW individuálny, športový a vysoko kvalitný vzhľad. Vysoko kvalitný kryt vyrobený zložitým procesom ručnej výroby.

To najlepšie z diskov kolies.

Disky kolies.

21" BMW M Performance Double-spoke 310 M.

Vysoko kvalitné, odľahčené 21“ disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej šedej orbit alebo šedej ferric, leštené na viditeľnej strane, s valcovaným lôžkom a logom BMW M.

20" BMW M Performance Double-spoke 624 M.

Kované disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej matnej čiernej, frézované, so štvorfarebným logom BMW M.

19" BMW M Performance Double-spoke 405 M.

Kované disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej šedej orbit, leštené na viditeľnej strane, so štvorfarebným logom BMW M.


ODDANÉ MOTORISTICKÉMU ŠPORTU.

BMW M Performance diely sú hrdým partnerom divízie BMW Motorsport. Najvyššie dynamické výkony a maximálny športový charakter predstavujú pre našich zákazníkov samozrejmú súčasť značky BMW. Pravidelná účasť na pretekoch s takmer sériovými vozidlami je pre BMW M Performance diely mimoriadne dôležitá. Inšpiruje náš vývoj a poskytuje cennú spätnú väzbu prostredníctvom praktických skúseností.

Od roku 2012 je Safety Car seriálu MotoGP vybavené BMW M Performance dielmi. Aj naši továrenskí jazdci sa spoliehajú na kvalitu a výkon našich dielov.


MOTORISTICKÝ ŠPORT, KTORÉHO SA MÔŽETE DOTKNÚŤ.

To najlepšie pre interiér.

BMW M Performance volant Alcantara II s karbónovými lištami a závodným displejom.

Pre pretekársky pocit, ktorý máte pevne v rukách: Veniec volantu je čalúnený alcantarou a poskytuje optimálne držanie a závodný displej a indikátor preradenia rýchlostného stupňa vytvárajú jedinečný pretekársky pocit.

BMW M Performance volant Alcantara Pro.

Dokonalý dizajn: Volant Pro prepožičiava kokpitu vozidla nezameniteľný športový pocit. Očarí vás svojim výrazným tvarovaním a dokonale vyformovanou časťou pre správnu polohu držania rúk, ktorá zabezpečuje optimálne držanie volantu v každých podmienkach.

BMW M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka povrchu potiahnutého alcantarou padne volant BMW M Performance mimoriadne príjemne a pevne do ruky. Jeho markantný dizajn a označenie stredovej polohy z červenej kože podčiarkujú individuálny športový vzhľad.

BMW M Performance karbónová interiérová lišta s alcantarou.

Vidieť, cítiť a vychutnávať: Sofistikovaný mix materiálov, karbónu s otvorenými pórmi a alcantary zabezpečuje exkluzívnu športovú atmosféru v kokpite. Štruktúru karbónových vlákien môžete priamo pocítiť.

BMW M Performance kryt stredovej konzoly okolo radiacej páky, alcantara a karbón.

Motoristický šport stredobodom pozornosti. BMW M Performance kryt stredovej konzoly v sebe spája pôsobivú kombináciu alcantary a karbónových vlákien. Štruktúra karbónových vlákien s otvorenými pórmi je veľmi príjemná na dotyk. Alcantara prémiovej kvality zvýrazňuje exkluzívny pretekársky pocit.

BMW M Performance karbónová interiérová sada s alcantarou.

Ergonomická radiaca páka Pro s osvetlenou schémou radenia, športový karbón s otvorenými pórmi a alcantarou potiahnutá páka ručnej brzdy, to všetko sú prvky BMW M Performance interiérovej sady a zo stredovej konzoly robia mimoriadne pútavý prvok. Pre exkluzívne športové prostredie.

BMW M Performance lakťová opierka, alcantara.

Pre dotvorenie exkluzívneho športového vzhľadu v kokpite. S prémiovou kombináciou alcantary a vysoko lesklého karbónu. Nastaviteľná dĺžka. S výrazným prešívaním vo farbách BMW M.

BMW M Performance kryty pedálov, ušľachtilá oceľ.

Detaily, ktoré tvoria rozdiel: Vďaka minimalistickému vzhľadu a asymetrickému dizajnu gumených plôch dodávajú kryty pedálov z ušľachtilej ocele aj priestoru pre nohy prémiový a dynamický charakter. Perfektný doplnok k iným produktom M Performance.

BMW M Performance podlahové rohože.

Žiadne kompromisy, ani v priestore pre nohy. BMW M Performance podlahové rohože pre vodiča a spolujazdca perfektne dotvárajú luxusný, dynamický vzhľad interiéru vozidla. Prémiový vzhľad.

BMW M Performance LED podsvietené lišty prahov dverí.

Nezabudnuteľný vstup: Nápis BMW M Performance podsvietený jasnou bielou farbou urobí aj z jednoduchého nástupu do vozidla jedinečný zážitok. Dynamický dizajn a vysoko kvalitný vzhľad ušľachtilej ocele na LED podsvietených lištách prahov dverí ešte viac zvýrazňuje tento efekt. Bezkáblová funkcia vďaka integrovanej batérii a magnetickému spínaču.


ŠPORTOVÝ CHARAKTER DO NAJMENŠIEHO DETAILU.

BMW M Performance analyzátor jazdy

BMW M Performance analyzátor jazdy.

Pozostáva z palubného diagnostického modulu a aplikácie pre smartfón (iOs a Android). Dokáže profesionálne zaznamenávať a analyzovať množstvo cenných údajov, ako napr. údaje motora, maximálne hodnoty, polohu plynového a brzdového pedála, priečne zrýchlenie a mnohé iné.

Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac
Záložka

Lorem Ipsum dolor

At dolore et blandit enim nibh amet, te augue in minim eros

Diam accumsan tincidunt autem suscipit, duis eu veniam enim. Iusto, dolore nonummy ut lobortis.

Zistiť viac

Galéria VIDEÍ PRE M Performance PRÍSLUŠENSTVO.

Discover more

Súbory cookie na doméne bmw-zilina.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.