en

Zimná ponuka pre vaše bmw.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO
na jeseň a zimu.

Pri zmene ročných období je čas preskúmať krajinu. Pretože ani daždivé a chladné počasie nie je dôvodom na to, aby ste zostali doma. Je to príležitosť objaviť kúzelnú stránku nášho sveta. Ponúkame vám perfektné vybavenie, ktoré vám umožní jazdiť bezpečne a užívať si každý okamih cesty - bez ohľadu na to, kam vás zavedie. Zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.


ZIMNÁ ponuka pre vaše bmw.

Originálne BMW disky z ľahkej zliatiny
a príslušenstvo.

Radosť z jazdy nepozná zlé počasie

Pre vodičov, ktorí chcú obuť nový dezén a užívať si optimálnu priľnavosť na jeseň a v zime, sme vytvorili špeciálne sezónne ponuky na pneumatiky označené hviezdičkou v spolupráci s prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Pneumatiky BMW označené hviezdičkou ponúkajú hladkú jazdu, optimálnu priľnavosť a vysokú bezpečnosť. Jedna vec je teda jasná: Originálne zimné kolesá a pneumatiky BMW nie sú kompromisom štýlu, ale jasným posolstvom.

17“ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke style 618 Reflex silver, kompletné zimné koleso.

Vysoko kvalitný 17’’ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke 618 vo farbe Reflex Silver prepožičiava vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso s monitorom tlaku v pneumatikách, kompatibilné so snehovými reťazami, veľkosť disku 7,5J x 17 s rozmerom pneumatiky 225/55 R17 97H.

18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, zimná sada.

Vysoko kvalitný 18" BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 684 vo farbe Orbit Grey poskytuje vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so senzorom tlaku a pneumatikou run-flat, veľkosť 8J x 18, s pneumatikou 245/45 R18 100V XL.

19'' BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 Bicolor (Night Gold, leštené), zimná sada

Elegantné 19“ BMW disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 v lesklej farbe Bicolor Night Gold dodávajú vozidlu honosný vzhľad. Zimná sada s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 19 s pneumatikou s rozmermi 245/40 R19 98V XL RSC vpredu a 9J x 19 s pneumatikou s rozmermi 275/35 R19 100V XL RSC vzadu.

BMW systém blokovania skrutiek kolies.

Mimoriadne spoľahlivý systém zaistenia skrutiek kolies prémiovej kvality je vybavený štyrmi zámkami skrutiek kolies so špeciálnym lesklým kódovaním BMW. Skrutky sa dajú otvoriť iba pomocou špeciálneho nástroja, ktorý je súčasťou balenia a vďaka tomu poskytujú maximálnu ochranu pred odcudzením kolesa.

BMW snehové reťaze Comfort.

BMW snehové reťaze Comfort sa ľahko montujú a poskytujú najlepšiu možnú trakciu. Pretože sú perfektne prispôsobené pneumatikám, nevyžadujú žiadnu dodatočnú ochranu disku kolesa, pričom integrovaná oceľová obruč ich montáž veľmi uľahčuje.

M Performance obaly na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance obaly na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevná rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.

BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja kolesa pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vždy vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.

BMW krytky ventilov s logom.

Kvalitné BMW kryty ventilov vyrobené z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom BMW.

BMW súprava na opravu pneumatík.

BMW súprava na opravu pneumatík je intuitívna a v prípade defektu pneumatiky uľahčuje návrat na cestu. Bez ohľadu na rozmery pneumatiky je možné opraviť poškodenie dezénu pneumatiky menšie ako 4 mm, čo vám umožní pokračovať v jazde k najbližšiemu servisnému partnerovi BMW.

BMW servis kolies a pneumatík.

Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

Originálne BMW pneumatiky s označením hviezdičkou.

Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky.

Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvíjané v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.


Originálne príslušenstvo na jeseň a zimu - exteriér.

Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.

Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.

BMW vyťahovací držiak lyží a snowboardu.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo štyroch snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná BMW rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a elegantným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele s číslom 5 dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.


Originálne príslušenstvo na jeseň a zimu - INTERIér.

Úžasné zvnútra.

Verné svojmu názvu, originálne BMW príslušenstvo je navrhnuté s jemnou precíznosťou a inšpirované čistým výkonom. Rozšírte svoj priestor, svoj štýl, svoju bezpečnosť - alebo všetko vyššie uvedené. Jednoduchý spôsob kombinácie bezpečnosti a štýlu.

BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zaistiť v ľubovoľnom požadovanom uhle.

BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave Travel & Comfort. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade narušenia a nezvyčajného pohybu okolo vozidla kamera automaticky nahrá situáciu s cieľom zdokumentovať možnú nehodu alebo (pokus o) vlámanie.


Chemické čistiace produkty.

Vysoká kvalita a jemná starostlivosť o vaše BMW.

Postarajte sa o vaše vozidlo. Ponúkame vám správne nástroje na jasnú viditeľnosť a nádherný vzhľad v každej situácii - koniec koncov, vaše disky kolies neboli vyrobené tak, aby žiarili nadarmo.

BMW nemrznúca kvapalina do ostrekovača.

Zabraňuje zamrznutiu systému ostrekovania čelného skla a v chladnom počasí zaisťuje vďaka vysoko kvalitnej čistiacej látke dokonalý výhľad bez šmúh. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre BMW.

BMW odmrazovač skiel.

Odmrazuje zamrznuté sklá v priebehu niekoľkých sekúnd. Chráni pred opätovným zamrznutím a zabezpečuje čistý výhľad von. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre produkty BMW Care. Spoľahlivo odstraňuje ľad v zornom poli.

BMW čistič diskov kolies.

BMW čistič diskov kolies bez námahy odstraňuje odolné nečistoty, napr. nahromadený brzdových prach alebo olej a zvyšky gumy.


Príslušenstvo BMW
M Performance.

Zažite vzrušujúci pocit motoršportu s exkluzívnymi M Performance dielmi.

Motoršport sa stáva všadeprítomným. Každý jeden BMW M Performance diel vyjadruje jasné stanovisko a dodáva vášmu BMW nefalšovaný športový charakter. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá. Ste pripravení zažiť športovú individualitu?

Viac informácií

M Performance obličky Iconic Glow.

M Performance obličky Iconic Glow dodávajú vozidlu jedinečné vyžarovanie. LED osvetlenie nastavuje exkluzívnu scénu pre BMW obličky a zónu pred vozidlom od otvorenia po naštartovanie a od vypnutia zapaľovania až po uzamknutie vozidla.

M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.

M Performance koberčeky.

Prémiový vzhľad, vynikajúca kvalita: M Performance koberčeky pridávajú vo vozidle individuálny atletický vzhľad priestorom pre nohy a celkovo dynamickejší výzor. S označením M Performance. Prémiový dizajn kompletizuje lemovanie s koženým vzhľadom, dekoratívne prešívanie v kontrastných farbách a pás vo farbách M.


Katalógy originálneho bmw príslušenstva.

Viac podrobností o pestrej palete originálneho BMW príslušenstva.

BMW radu 1 a 2, BMW X1 a X2

Stiahnuť katalóg

BMW radu 3 a 4, BMW X3 a X4

Stiahnuť katalóg

BMW radu 5, BMW X5 a X6

Stiahnuť katalóg

BMW radu 6, 7 ,8 a BMW X7

Stiahnuť katalóg

BMW KONFIGURÁTOR KOLIES
A PRÍSLUŠENSTVA.

Náš konfigurátor Vám pomôže s výberom z bohatého arzenálu BMW originálneho príslušenstva napríklad v podobe transportných systémov, prípadne pomôže osviežiť vzhľad Vášho BMW pomocou vizualizácie novej sady kolies.

Otvoriť konfigurátor

Objavte viac

Súbory cookie na doméne bmw-zilina.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.